Godziny otwarcia 

Poniedziałek - Piątek 11:00-18:00

Sobota 10:00-13:00

Niedziela Nieczynne

FacebookInstagram

Adres:

ul. Białobrzeska 28

02-365 Warszawa - Ochota

Telefon: 

+48 512 00 90 70

Rowery towarzyszą nam od kiedy pamiętamy. Z biegiem lat pojawiła się też chęć sprawdzenia, co jak działa i wykonywania małych, a z czasem coraz bardziej skomplikowanych napraw. Od ponad 10 lat, naszą pasją jest składanie rowerów ze starych oryginalnych części i dawanie im nowego życia. Wreszcie dojrzała w nas myśl, by pasję zmienić w zawód i tak właśnie narodził się Vuelta Serwis zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Ochota.

Jeśli jeszcze nie przyłączyłeś się do rewolucji rowerowej, zrób to teraz. Rower to przyjemny i jeden z najszybszych środków transportu w mieście. Po co tracić czas i pieniądze na transport samochodem, tramwajem lub autobusem  i dodatkowo zatruwać naszą planetę, jeśli możesz wsiąść na rower i w podobnym czasie dotrzeć do celu? 

Przesiądź się na dwa koła zasilane siłą twoich mięśni, a dodatkowo w nagrodę Twój organizm odwdzięczy Ci się lepszą kondycją i zdrowiem.

Serwis

Serwisujemy rowery wszystkich typów i marek. 

Korzystamy z części, narzędzi i smarów renomowanych producentów takich jak Shimano, Unior, Park Tool, Maxima.

Jeśli chcesz, aby twój rower Cię nie zawiódł i odwdzięczył się długą, bezawaryjną oraz płynną pracą przyjdź i sprawdź jakość naszych usług.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.